Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Radikal dincilerin suçlamaları

2 posters
YazarMesaj
Che
Admin
Admin
Che

Radikal dincilerin suçlamaları Empty
MesajKonu: Radikal dincilerin suçlamaları   Radikal dincilerin suçlamaları Icon_minitimeÇarş. Tem. 30, 2008 12:36 pm

evet arkadaşlar bazı insanlar sadece dini kendine konu edinirler.ama herşye din açısından bakarlar.bu bazen iyi olur bazende önünü görmelerini engeller.işte bu önü engellenmiş arkadaşlarla tartışmaya girmeyiniz bile çünkü onlara göre solcu dinsizdir,solcu din karşıtıdır.laiksen müslüman deilsin,Ya laik olacaksın ya müslüman. İşte ben bunlardan bıktım.Ben solcuyum Tamamen Kemalistim gelgelelim elhamdülillah müslümanım.Osmanlı impratorluğunun yıkılma sebebi aşırı dinci olmaktır.Avrupanın gelişmesine ayak uyduramamıştır,çünkü avrupadaki değişiklikler şeytan icadı olarak görüldü.

şimdi bazı arkadaşlar ozmn osmanlı nasıl yüzyıllarca ayakta durdu die sorabilirler,en doğal haklarıdır.osmanlı dünyada iktidarken avrupalı ülkelerde hristiyan dini üzerine yönetiliyordu.yüzyıllarca ayakta kalmasının sebebi bizim dinizimin üstün olmasıdır bn böyle bakıyorum bu konuya.Avrupa Reform ve rönesanstan sora yükselişe geçti osmanlı çöküşe geçti.kurtuluş sadece dinde değildir arkadaşlar Bilimde,irfanda,sanatta,edebiyatta+dinde ayrıca her müslüman kardeşiminde geçmiş miraç kandilini kutlarım.
http://paradise.bossforum.org
WhampiéR
Admin
Admin
WhampiéR

Erkek
Ruh haLi : Radikal dincilerin suçlamaları Ozlemi10

Radikal dincilerin suçlamaları Empty
MesajKonu: Geri: Radikal dincilerin suçlamaları   Radikal dincilerin suçlamaları Icon_minitimeC.tesi Ara. 20, 2008 7:08 pm

TeşekkürLer KArdeşim

Radikal dincilerin suçlamaları
1 sayfadaki 1 sayfası