Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Pk videolarınızı kaydedebileceğiniz süper bi program!(resimli anlatım)

2 posters
YazarMesaj
WhampiéR
Admin
Admin
WhampiéR

Erkek
Ruh haLi : Pk videolarınızı kaydedebileceğiniz süper bi program!(resimli anlatım) Ozlemi10

Pk videolarınızı kaydedebileceğiniz süper bi program!(resimli anlatım) Empty
MesajKonu: Pk videolarınızı kaydedebileceğiniz süper bi program!(resimli anlatım)   Pk videolarınızı kaydedebileceğiniz süper bi program!(resimli anlatım) Icon_minitimeCuma Ağus. 08, 2008 2:46 pm

Öncelikle Game Cam programını indiriyoruz...
İndirmek için TıkLayın

Pk videolarınızı kaydedebileceğiniz süper bi program!(resimli anlatım) Sagtus19kujd3

Profile Manager'de New Profile'a tıklıyoruz ve bilgisayarımızdaki KnightOnline.exe dosyasını seçiyoruz
Pk videolarınızı kaydedebileceğiniz süper bi program!(resimli anlatım) Pf16eepz0

Şimdi en önemli kısma geliyoruz, profile manager'de Hot Keys'e tıklıyoruz
Pk videolarınızı kaydedebileceğiniz süper bi program!(resimli anlatım) Pf26ofqe2

Burada çok önemli 4 tane kısayol tuşu bulunmaktadır, bunların da en önemlisi Interface kısmıdır. Interface'e ayarladığınız kısayolu unutmayın...
Çünkü diğer tuşlara basmadan önce Interface'e ayarladığınız tuşa basmak zorundayız.

Pk videolarınızı kaydedebileceğiniz süper bi program!(resimli anlatım) Hk17eidg9
Diğer önemli kısayollar ise Record/Pause/Stop'dur. Bu 3 tuşa da Interface'e ayarladığınız tuşa basarak kullanabilirsiniz.
Record : Kayıt etmeye başlatmak için ayarlayacağınız tuştur.
Pause : Video kaydına ara vermenizi sağlar
Stop : Video kaydını durdurur ve dosyayı kaydeder

Pk videolarınızı kaydedebileceğiniz süper bi program!(resimli anlatım) Hk21jdqd8

Size fikir vermesi açısından kendi tuş kısayollarımı yazayım...
Interface : * (NumPad'deki * tuşu)
Record : 0 (NumPad'deki 0 tuşu)
Stop : 2 (NumPad'deki 2 tuşu)
Pause : Ayarlamadım
Ben video kaydına başlamak için NumPad'deki * ve 0 tuşlarına beraber basıyorum

Tuşları da ayarladıktan sonra şimdi Launcher'dan KO'yu çalıştıralım...
(KO artık KnightOnLine.exe dosyasından çalışmıyor ama GameCam için sorun yok)

Oyun başladığında ekranımız aşağıdaki gibi olacaktır...
Pk videolarınızı kaydedebileceğiniz süper bi program!(resimli anlatım) 20068620210as9mz3

Bu görüntüyü aldığınızda Interface'e ve Record için ayarladığınız tuşa bastığınızda video kaydınız başlayacaktır.
Oyuna GameCam ile ilk kez girdiğinizde ortada bir uyarı penceresi açılacaktır. O pencereyi kapatmak için Interface'e ayarladığınız tuşa basılı tutarak BackSpace'e (Enterin üzerindeki GERİSİL tuşu) basmanız gerekiyor..

Interface'e ayarladığımız tuşa bastığımızda ok işareti çıkacaktır. Ayrıca oyunun önizlemesini SağAlt köşede görebilirsiniz. Bu pencereyi taşımak için yine Interface tuşuna basıp mouse ile pencereyi istediğiniz yere taşıyın. Önizleme penceresini kapatmak için Interface'e ayarladığınız tuşa basılı tutarak Video Preview Toogle'a ayarladığınız tuşa basın.

Ve son olarak videoyu çektik ama nerede bu videolarımız (resimde)
Pk videolarınızı kaydedebileceğiniz süper bi program!(resimli anlatım) Sagtus29huwl9
Videolarınız bu dizine
VideoKnightOnLine_1.avi
VideoKnightOnLine_2.avi şekline kayıt yapmış olacaktır

bir teşşekür yeterli! herkeze iyi eğlenceler!
HéLLBoy
üye
HéLLBoy

Erkek
Ruh haLi : Pk videolarınızı kaydedebileceğiniz süper bi program!(resimli anlatım) Stresl10

Pk videolarınızı kaydedebileceğiniz süper bi program!(resimli anlatım) Empty
MesajKonu: Geri: Pk videolarınızı kaydedebileceğiniz süper bi program!(resimli anlatım)   Pk videolarınızı kaydedebileceğiniz süper bi program!(resimli anlatım) Icon_minitimePaz Ara. 14, 2008 8:31 pm

TeşekkürLer

Pk videolarınızı kaydedebileceğiniz süper bi program!(resimli anlatım)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» eLifba ResimLi