Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

12 yaşındayken bile erkeklerin başını döndürüyordum

YazarMesaj
Che
Admin
Admin
Che

12 yaşındayken bile erkeklerin başını döndürüyordum Empty
MesajKonu: 12 yaşındayken bile erkeklerin başını döndürüyordum   12 yaşındayken bile erkeklerin başını döndürüyordum Icon_minitimeÇarş. Tem. 30, 2008 10:58 am

İtalyan yönetmen Marco Tullio Giordana'nın çektiği 'Sanguepazzo' adlı filmde, Mussolini döneminde yaşamış Luisa Ferida adlı bir oyuncunun gerçek hayat öyküsünü beyazperdeye taşıyan ünlü aktris Monica Bellucci, Fransız Paris Match dergisine çarpıcı açıklamalar yaptı.

Her zaman güzelliğinin ön planda olmasından sıkıldığını söyleyen Monica, “güzel olduğum doğru fakat güzelliğimi kullanarak bir yerlere geldiğim doğru değil” dedi.

İşte Monica’nın güzelliğiyle ilgili anıları; “Adım sürekli sinemanın en güzel kadınları arasında anılıyor. Açıkçası bu tip söylemlere alışkınım. Henüz 12 yaşındayken bile erkeklerin akıllarını başlarından alırdım. Okul yıllarında, çevremdeki bütün erkeklerin bakışları ve ilgisi üzerimdeydi. Bu durum, çok hoşuma giderdi. Ortaokulda da, lisede de okulun en güzel kızı bendim. Babam bu durumdan çok rahatsız olurdu. Onun tepkisini çekmemek için giydiklerime çok dikkat ederdim. Vücut hatlarımı ön plana çıkaracak şeyler giymezdim. Ama yine de erkekler beni tavlamaya çalışmak için uğraşmadan duramazlardı.”
http://paradise.bossforum.org

12 yaşındayken bile erkeklerin başını döndürüyordum
1 sayfadaki 1 sayfası